• head_banner_01

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX Ulepszony konfigurator zasilania przełącznika szynowego

Krótki opis:

Kompaktowe i niezwykle wytrzymałe przełączniki RSPE składają się z podstawowego urządzenia z ośmioma portami skrętki i czterema portami kombinowanymi obsługującymi Fast Ethernet lub Gigabit Ethernet.Urządzenie podstawowe – opcjonalnie dostępne z protokołami bezprzerwowej redundancji HSR (High-Availability Seamless Redundancy) i PRP (Parallel Redundancy Protocol) oraz precyzyjną synchronizacją czasu zgodnie z IEEE 1588 v2 – można rozszerzyć do 28 portów poprzez dodanie dwóch moduły multimedialne.


Szczegóły produktu

Tagi produktów

Wstęp

Kompaktowe i niezwykle wytrzymałe przełączniki RSPE składają się z podstawowego urządzenia z ośmioma portami skrętki i czterema portami kombinowanymi obsługującymi Fast Ethernet lub Gigabit Ethernet.Urządzenie podstawowe – opcjonalnie dostępne z protokołami bezprzerwowej redundancji HSR (High-Availability Seamless Redundancy) i PRP (Parallel Redundancy Protocol) oraz precyzyjną synchronizacją czasu zgodnie z IEEE 1588 v2 – można rozszerzyć do 28 portów poprzez dodanie dwóch moduły multimedialne.
Standaryzowane protokoły redundancji bez technologii utraty danych, w połączeniu z kompleksowymi mechanizmami bezpieczeństwa, precyzyjną synchronizacją i opcjonalnym oprogramowaniem warstwy 3, zapewniają 100-procentową dostępność do transmisji danych oraz wysoką produktywność systemów i maszyn.

Opis produktu

Opis Zarządzany przełącznik Fast/Gigabit Industrial Ethernet, konstrukcja bez wentylatora Ulepszona (PRP, Fast MRP, HSR, DLR, NAT, TSN), z HiOS w wersji 08.7
Rodzaj i ilość portu Łączna liczba portów do 28 Jednostka podstawowa: 4 porty Fast/Gigbabit Ethernet Combo plus 8 portów Fast Ethernet TX z możliwością rozbudowy o dwa gniazda na moduły multimedialne, każdy po 8 portów Fast Ethernet

Więcej interfejsów

Styk zasilający/sygnalizacyjny 2 x złączka wtykowa 2-pinowa, 1x złączka wtykowa 2-pinowa
Interfejs V.24 1 x gniazdo RJ11
Gniazdo karty SD 1 x gniazdo kart SD do podłączenia adaptera automatycznej konfiguracji ACA31
Interfejs USB 1 x USB do podłączenia adaptera automatycznej konfiguracji ACA22-USB

Rozmiar sieci - długość kabla

Skrętka (TP) 0-100 m
Światłowód jednomodowy (SM) 9/125 µm zobacz moduły SFP
Światłowód jednomodowy (LH) 9/125 µm (transceiver dalekiego zasięgu) zobacz moduły SFP
Światłowód wielomodowy (MM) 50/125 µm zobacz moduły SFP
Światłowód wielomodowy (MM) 62,5/125 µm zobacz moduły SFP

Rozmiar sieci - kaskadowość

Topologia liniowo-gwiazdowa każdy

Wymagania dotyczące zasilania

Napięcie robocze 2 x 24-48 V DC (18-60 V DC)
Pobór energii maksymalnie 36 W w zależności od liczby portów światłowodowych

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX Powiązane modele

HIRSCHCHMANN RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME2AXX.X.XX
RSPE30-8TX/4C-2A
RSPE30-8TX/4C-EEC-2HV-3S
RSPE32-8TX/4C-EEC-2A
RSPE35-8TX/4C-EEC-2HV-3S
RSPE37-8TX/4C-EEC-3S

  • Poprzedni:
  • Następny:

  • Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas

    Produkty powiązane

    • Moduł multimedialny Hirschmann M1-8TP-RJ45 (8 x 10/100BaseTX RJ45) dla MACH102

      Moduł multimedialny Hirschmann M1-8TP-RJ45 (8 x 10/100...

      Opis Opis produktu Opis: Moduł multimedialny z 8 portami 10/100BaseTX RJ45 do modułowego, zarządzanego przemysłowego przełącznika dla grup roboczych MACH102 Numer części: 943970001 Rozmiar sieci - długość kabla Skrętka (TP): 0-100 m Wymagania dotyczące zasilania Pobór mocy: 2 W Moc wyjściowa w BTU (IT)/h: 7 Warunki otoczenia MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25°C): 169,95 lat Temperatura pracy: 0-50°C Przechowywanie/transport...

    • Moduł multimedialny Hirschmann M1-8SM-SC (8 x jednomodowy port DSC 100BaseFX) dla MACH102

      Moduł multimedialny Hirschmann M1-8SM-SC (8 x 100BaseF...

      Opis Opis produktu Opis: Moduł medialny z jednomodowym portem DSC 8 x 100BaseFX do modułowego, zarządzanego przemysłowego przełącznika dla grup roboczych MACH102 Numer części: 943970201 Rozmiar sieci - długość kabla Światłowód jednomodowy (SM) 9/125 µm: 0 - 32,5 km, 16 dB Budżet łącza przy 1300 nm, A = 0,4 dB/km D = 3,5 ps/(nm*km) Wymagania dotyczące zasilania Pobór mocy: 10 W Moc wyjściowa w BTU (IT)/h: 34 Warunki otoczenia MTB. ..

    • Hirschmann RS20-0800M2M2SDAUHC/HH Niezarządzalny przełącznik Ethernet przemysłowy

      Hirschmann RS20-0800M2M2SDAUHC/HH Niezarządz...

      Wprowadzenie Niezarządzalne przełączniki Ethernet RS20/30 Hirschmann RS20-0800M2M2SDAUHC/HH Modele znamionowe RS20-0800T1T1SDAUHC/HH RS20-0800M2M2SDAUHC/HH RS20-0800S2S2SDAUHC/HH RS20-1600M2M2SDAUHC/HH RS20-1600S2S2 SDAUHC/HH RS30-0802O6O6SDAUHC/HH RS30-1602O6O6SDAUHC/ HH RS20-0800S2T1SDAUHC RS20-1600T1T1SDAUHC RS20-2400T1T1SDAUHC

    • Hirschmann SPIDER-SL-20-04T1S29999SY9HHHH Niezarządzalny przełącznik Fast/Gigabit Ethernet na szynę DIN

      Hirschmann SPIDER-SL-20-04T1S29999SY9HHHH Unman...

      Opis produktu Typ SSL20-4TX/1FX-SM (Kod produktu: SPIDER-SL-20-04T1S29999SY9HHHH ) Opis Niezarządzalny, przemysłowy przełącznik szynowy ETHERNET, konstrukcja bez wentylatora, tryb przełączania przechowywania i przekazywania, Fast Ethernet Numer części 942132009 Typ i ilość portów 4 x 10/100BASE-TX, kabel TP, gniazda RJ45, auto-crossing, auto-negocjacja, automatyczna polaryzacja, 1 x 100BASE-FX, kabel SM, gniazda SC...

    • Moduł multimedialny Hirschmann M1-8SFP (8 x 100BASE-X ze slotami SFP) dla MACH102

      Moduł multimedialny Hirschmann M1-8SFP (8 x 100BASE-X ...

      Opis Opis produktu Opis: Moduł multimedialny z 8 portami 100BASE-X i gniazdami SFP do modułowego, zarządzanego przemysłowego przełącznika dla grup roboczych MACH102 Numer części: 943970301 Rozmiar sieci — długość kabla Światłowód jednomodowy (SM) 9/125 µm: patrz moduł SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC i M-FAST SFP-SM+/LC Światłowód jednomodowy (LH) 9/125 µm (transceiver dalekiego zasięgu): patrz moduł SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC Światłowód wielomodowy (MM) 50/125 µm: patrz...

    • Moduł multimedialny Hirschmann M1-8MM-SC (8 x wielomodowy port DSC 100BaseFX) dla MACH102

      Moduł multimedialny Hirschmann M1-8MM-SC (8 x 100BaseF...

      Opis Opis produktu Opis: Moduł multimedialny z wielomodowym portem DSC 8 x 100BaseFX do modułowego, zarządzanego przemysłowego przełącznika dla grup roboczych MACH102 Numer części: 943970101 Rozmiar sieci – długość kabla Światłowód wielomodowy (MM) 50/125 µm: 0–5000 m (budżet łącza przy 1310 nm = 0 - 8 dB; A=1 dB/km; BLP = 800 MHz*km) Światłowód wielomodowy (MM) 62,5/125 µm: 0 - 4000 m (budżet łącza przy 1310 nm = 0 - 11 dB; A = 1 dB/km; BLP = 500 MHz*km) ...